KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164097
nr 1616 4097
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:30:26
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)